قرن بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات

قرن: بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تیم اقتصادی دولت نیازمند عوض کردن مدیریت و تئوری است / رسولی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تاکید بر این‌که «مدیریت و تئوری حاکم بر تیم اقتصادی دولت باید عوض کردن کند» گفت: اگر اقداماتی از قبیل جابه‌جایی یک نفر یا همه تیم اقت

تیم اقتصادی دولت نیازمند عوض کردن مدیریت و تئوری است / رسولی

رسولی: تیم اقتصادی دولت نیازمند عوض کردن مدیریت و تئوری است

عبارات مهم : مرکزی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر این که «مدیریت و تئوری حاکم بر تیم اقتصادی دولت باید عوض کردن کند» گفت: اگر اقداماتی از قبیل جابه جایی یک نفر یا همه تیم اقتصادی دولت بدون بازطراحی تئوری اقتصادی مورد نظر قرار بگیرد دستاوردی حاصل نخواهد شد.

حسن رسولی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نقش و اهمیت تیم اقتصادی دولت، اظهار کرد: بااهمیت ترین بخشی که نشان دهنده کم کردن کارآمدی دولت در اداره امور کشور است در شرایط کنونی بخش اقتصادی و دکترین و مدیریت این بخش در دولت است.

تیم اقتصادی دولت نیازمند عوض کردن مدیریت و تئوری است / رسولی

وی خاطرنشان کرد: تقریبا اکثر تحلیل گران و کارشناسان معتقدند که با توجه به شرایط جدیدی که کشور با آن مواجه هست، تئوری حاکم بر واکنش‌ها دولتمردان در مواجه با این شرایط از یکسو و ستاد اقتصادی دولت از سویی دیگر مناسب شرایطی که تهدیدات گوناگون داخلی، منطقه و بین المللی متوجه کشور هست، نیست.

عضو هیات مدیره بنیاد باران با بیان این که «عرصه اقتصاد امروز تبدیل به صحنه نبرد واقعی ما با طرف های برابر شده است است»، ادامه داد: شرکت اقتصادی دولت باید دچار عوض کردن و دگرگونی شود و هر دو بخش مدیریت این شرکت و همچنین تئوری حاکم بر آن دستخوش تغییراتی شود. چنانچه هر کدام از این دو بخش به تنهایی مورد توجه آقای روحانی قرار بگیرد و کارها یک جانبه ای نظیر جابه جایی یک نفر یا همه اعضای تیم اقتصادی دولت بدون بازطراحی تئوری اقتصادی مورد نظر باشد، از چنین اقداماتی دستاوردی حاصل نخواهد شد.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تاکید بر این‌که «مدیریت و تئوری حاکم بر تیم اقتصادی دولت باید عوض کردن کند» گفت: اگر اقداماتی از قبیل جابه‌جایی یک نفر یا همه تیم اقت

رسولی اظهار کرد: تا جایی که مطلع هستم بنا بر این بود که آقای طیب نیا به جمع دولتمردان اقتصادی بپیوندد و قرار بود که شرکت مدیریت برنامه ریزی همزمان با بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی که سه رکن اقتصادی کشور هستند، هم به لحاظ تئوریک و هم به لحاظ مدیریتی مورد بازسازی قرار بگیرد. این در حالی است که امروز علی رغم نظر دلسوزان کشور این اقدام عملیاتی نشده و به نظر می رسد که اراده نیرومند در کابینه و رییس جمهوری وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان مورد توجه و اقدام آقای روحانی قرار بگیرد تا در نتیجه ثمرات و دستاوردهای این نوسازی، شرایط پرتلاطم، با نوسان و غیرقابل اعتماد فعلی در اقتصاد به ثبات و آرامش تبدیل شود.

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر با اشاره به عوض کردن رییس کل بانک مرکزی طی روزهای اخیر، اظهار کرد: اگر به صورت همزمان در دو بخش مدیریت و تئوری در اقتصاد کشور تغییراتی صورت نگیرد، به نظرم عوض کردن رییس کل بانک مرکزی و وجود آقای همتی به تنهایی پاسخگوی اوضاع فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود.

تیم اقتصادی دولت نیازمند عوض کردن مدیریت و تئوری است / رسولی

واژه های کلیدی: مرکزی | مدیریت | اقتصاد | مدیریت | اقتصادی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz