قرن بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات

قرن: بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

سلبریتی‌ها دیگر فقط مشغول کار هنری نیستند و تلاش دارند با سرمایه‌گذاری در امور متفاوت هم دارایی خود را زیاد کردن دهند هم به رونق اقتصادی شهرهای متفاوت که به نوع

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

بازیگرانی که صاحب هتل های مجلل هستند/ عکس

عبارات مهم : مجموعه

سلبریتی ها دیگر فقط مشغول کار هنری نیستند و تلاش دارند با سرمایه گذاری در امور متفاوت هم دارایی خود را زیاد کردن دهند هم به رونق اقتصادی شهرهای متفاوت که به نوعی دلبسته آنها هستند، کمک کنند.

به گزارش مهر ؛هر روز اشخاص بیشتری از میان سلبریتی ها پول هایی را که از هالیوود درمی آورند در بخش هتلداری و در ادامه سرمایه گذاری در رستوران و سرویس های حمل و نقل به کار می اندازند.

در زیر هرچند اسامی سلبریتی هایی که به هتلداری در کنار کار هنری روی آورده اند آمده هست، ولی این امر به معنی موفقیت همه آنها در این کار نیست و هتل نوبو در مانیل که رابرت دنیرو از مالکان آن است چند سال پیش به عنوان بدترین هتل دنیا آشنا شد و یا مهمان پذیر متعلق به روپرت گرینت بازیگر «هری پاتر» به علت فروش کم تعطیل شد.

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

با این حال شمار اندکی از سلبریتی ها بوده اند که با شکست تجاری در این زمینه روبه رو شده است اند؛ کما این که هتل رابرت ردفورد در یوتا یکی از موفق ترین هتل های اقامتی است و لئوناردو دی کاپریو با خرید یک جزیره در بلیز ( کشوری در آمریکای مرکزی) به مبلغ ۱.۷۵ میلیون دلار جهت ساخت یک اقامتگاه دوستدار محیط زیست که قرار است سال ۲۰۱۸ افتتاح شود، در سر خط خبرها جای گرفت.

در هر حال هر یک از این اقامتگاه ها با شاخصه های خاص خود آشنا می شوند از جمله هتل هیو جکمن که با تمرکز بر یوگا ساخته شده است و یا صبحانه های عالی که در اقامتگاه متعلق به رابرت دنیرو سرو می شود.

سلبریتی‌ها دیگر فقط مشغول کار هنری نیستند و تلاش دارند با سرمایه‌گذاری در امور متفاوت هم دارایی خود را زیاد کردن دهند هم به رونق اقتصادی شهرهای متفاوت که به نوع

هیو جکمن: گوشه سلامتی گوینگانا

هیو جکمنِ عاشق محیط زیست قصد داشت چند هفته ای را در مرکز سلامتی گوینگانا در گولد کاست استرالیا بگذراند. او در این مدت جهت بازی در فیلم «ولورین» آماده می شد، ولی به جای آن او ۲ ماه آنجا ماند و چنان شیفته این مکان شد که آخر در آن شریک شد. این مجموعه دربرگیرنده اسپای درمانی، فعالیت های محیط باز، استرس تراپی و … است.

ریچارد گر: مسافرخانه بدفورد

این مسافرخانه که در شهر دوست داشتنی بدفورد نیویورک واقع شده، مکانی تاریخی است که قدمتش به دهه ۱۸۶۰ بازمی گردد. این مکان در احاطه گیاه های ماشین است و بسیاری از مهمانان آنجا نمی دانند که ریچارد گر بازیگر آمریکایی که خود ساکن ماساچوست هست، از مالکان این مسافرخانه دنج است.

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

لئوناردو دی کاپریو: Blackadore Caye

Blackadore Caye اسم جزیره ای است که دی کاپریو خریداری کرده و قرار است امسال با یک ساختمان لوکس و در عین حال دوست دار محیط زیست در این جزیره میزبان مشتریانش باشد. جف گرام هتلدار در این کار با او همکاری دارد.

روپرت گرینت: مهمان پذیر ریگزبی

سلبریتی‌ها دیگر فقط مشغول کار هنری نیستند و تلاش دارند با سرمایه‌گذاری در امور متفاوت هم دارایی خود را زیاد کردن دهند هم به رونق اقتصادی شهرهای متفاوت که به نوع

بازیگر نقش رون ویزلی در مجموعه «هری پاتر» مجبور شد این هتل را که با همکاری والدینش اداره می کرد، در سال ۲۰۱۵ تعطیل کند. این هتل در چهار ماه تنها ۳ هزار دلار فروش داشت.

رابرت دنیرو: مجموعه چندمنظوره

هتل گرینویچ رابرت دنیرو یکی از عالی ترین مجموعه های چند منظوره نیویورک است و جهت اسپای لوکس خود شهرت زیادی دارد. دیگر متعلقات دنیرو چنین موفقیتی کسب نکرده اند. دنیرو که گروه اقامتی نوبو را با همکاری نوبو ماتسوهیسا سرآشپز مشهور افتتاح کرد و هتل نوبو در مانیل یکی از زیرمجموعه های آن است مالک ۳۲ رستوران و ۹ هتل است.

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز: آریل سندز

زوج مشهور هالیوود از مالکان «آریل سندز» در برمودا هستند. این مجموعه اقامتی با در نظرگرفتن این که در ساحل واقع شده، از امکاناتی چون آب تازه، ساحل شنی، اسپا و سالن برخوردار هست. این هتل نیز دوستدار محیط زیست است و با انرژی سبز کار می کند.

کلینت ایستوود: Mission Ranch هتل

کلینت ایستوود بازیگر و کارگردان آمریکایی صاحب هتلی است که ساختمان آن متلعق به قرن نوزدهم و در یک شهر ساحلی کوچک در کالیفرنیا واقع است و دارای ۳۱ اتاق، زمین تنیس و مرکز ورزشی است.

فرانسیس فورد کاپولا: مجموعه چند منظوره

کارگردان مشهور سینما یک کارآفرین تمام عیار هست. او نه تنها دو تاکستان، یک رستوران و یک استودیوی تولید فیلم دارد، بلکه مالک ۵ مرکز اقامتی نیز است که دو مورد آنها در بلیز، دیگری در ایتالیا، یکی دیگر در گواتمالا و دیگری در آرژانتین واقع شده است است.

رابرت ردفورد: اقامتگاه ساندنس مانتین

اقامتگاه کوهستانی ساندنس بزرگ ترین مرکز اقامتی متعلق به یک صورت هنری، به بازیگر، کارگردان و بنیان گذار فستیوال فیلم ساندنس یعنی رابرت ردفورد متعلق هست. این اقامتگاه کوهستانی در یوتا واقع هست. مجموعه ای از فعالیت های محیط باز از جمله قایق سواری در رود، اسب سواری ، ماهی گیری، اسکی و… در این مجموعه به مشتریان ارایه می شود.

هتل رابرت ردفورد

دوریس دی: مسافرخانه سایپرس(درخت سرو)

بازیگر مشهور هالیوود مالک این مسافرخانه است که در شهر کوچک ساحلی کالیفرنیا واقع هست. از آنجا که دوریس دی از مشهورترین حامیان حقوق حیوانات هست، این املاک جایگاه مناسبی جهت حیوانات خانگی هم است و باغی بزرگ و منحصر به فرد دارد.

اولیوا نیوتون جان: محل درمانی و اسپا گایا

بازیگر استرالیایی فیلم «گریس» یکی از مالکان محل اقامتی و درمانی گایا هست. این مجموعه که در نیوساوت ولز استرالیا واقع است مشمول بر ورزش هایی چون یوگا، غداهای ارگانیک، بوکس بازی، مدیتیشن، مجسمه سازی و … است.

واژه های کلیدی: مجموعه | بازیگر | بازیگران | رابرت دنیرو | اخبار فرهنگی و هنری

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

تصویر ، بازیگرانی که صاحب هتل‌های مجلل هستند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz