قرن بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات

قرن: بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نون تو گل به خودیه ، طنز

گل‌ به‌ خودی «عزیز بوهدوز» به تیم مراکش ما را به یاد گل به خودی‌های بعضی عزیزان در عرصه‌های متفاوت سیاسی انداخت. 

نون تو گل به خودیه ، طنز

طنز/ نون تو گل به خودیه

عبارات مهم : رضایی

گل به خودی «عزیز بوهدوز» به تیم مراکش ما را به یاد گل به خودی های بعضی عزیزان در عرصه های متفاوت سیاسی انداخت.

به گزارش ایران؛ «گل بازیکن مراکش باعث برد تیم ما شد ولی گل به خودی دوستان، نه. مثلاً در عنوان برجام بعضی از عزیزان در یک کار تیمی بی نظیر گروهی از نمایندگان را تشویق به آتش زدن برجام کردند. این خدمتگزاران هم به صورت همزمان فندک هایشان را در طبق اخلاص گذاشته و برجام را سوزاندند تا به جهانیان نشان دهند در زدن گل به خودی حرف های زیادی جهت گفتن دارند. فقط امیدواریم این بازیکنان زیاد به فکر سلامتی ارزش بوده و از مصرف دخانیات پرهیز کنند.

در حرکت بعدی توپ زیر پای جناب دیپلمات ارشد پیشین قرار گرفت. البته چون او دکتر اطفال است در گل کوچیک تخصص دارد ولی اینجا هم به قشنگی بازی کرد. او بعد از تصاحب توپ از یاران خودی در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای به سمت دروازه خودی شوت زد و با مقایسه برجام با ترکمنچای گلی قشنگ را به ثمر رساند. فقط بهتر بود ایشان مشغله اش را کمتر و تمرکزش را زیاد کند تا با کمک گرفتن از تجربه اش در وقت کاپیتانی تیم، جهت حریف بازی زیباتری به نمایش بگذارد.

نون تو گل به خودیه ، طنز

در جناح راست زمین ولی محسن رضایی پا به توپ شد. او در ابتدا تلاش داشت جهت تیم خودی بازی کند ولی چون دید احتمال برد تیم حریف زیاد هست، ترجیح داد جهت آنها گل بزند. تخصص جناب رضایی زدن ضربات تمام کننده است به همین علت تصور می کند برجام هم تمام شده.

اما بی شک در نوک حمله، مرد سرعتی زن جمنا یعنی دکتر جلیلی بازی می کند. ایشان چون واقعاً اینکاره هست، روی واقع بینی بازیکنان تأکید فراوانی دارد. البته او تا هنگامی که جهت تیم خودی بازی می کرد توپ های زیادی لو داد و موقعیت های فراوانی را خراب کرد. در واقع مبدع مهم سبک گل به خودی اوست و بقیه ادایش را درمی آورند ولی از هنگامی که که از زمین بیرون گذاشته شده، دستش به جایی بند نیست تا کاری جهت تیم حریف بکند. بعد با استناد به سخنان سرمربی تیم مقابل، روحیه تیم خودی را تضعیف می کند. با پشتکاری که در ایشان سراغ داریم تردیدی نیست که در این امر هم مثل دوران اوج بازی اش موفق خواهد بود.

گل‌ به‌ خودی «عزیز بوهدوز» به تیم مراکش ما را به یاد گل به خودی‌های بعضی عزیزان در عرصه‌های متفاوت سیاسی انداخت. 

البته این طیف به همین چند نفر ختم نمی شود و لژیونرها و بازیکنان حرفه ای زیادی دارد ولی فعلاً روی نیمکت نشسته اند تا هر کدام از بازیکنان داخل زمین خسته شدند، تازه نفس به میدان بیایند و فعل خواستن را صرف کنند. از قدیم گفته اند اگر قرار باشه گل به خودی بزنی، یا راهی خواهی یافت یا راهی خواهی ساخت.»

واژه های کلیدی: رضایی | مراکش | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz