قرن بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات

قرن: بنزین هوشمند دستگاه استفاده تجهیزات استفاده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وقتی کی‌روش تذکر می‌گیرد، برانکو و صداوسیما نه!

حاشیه جهت تیم ملی سم هست، ولی نگاه یک‌سویه به این جریان خود به حاشیه‌های جدیدی دست می‌زند.

وقتی کی‌روش تذکر می‌گیرد، برانکو و صداوسیما نه!

وقتی کی روش تذکر می گیرد، برانکو و صداوسیما نه!

عبارات مهم : برانکو

حاشیه جهت تیم ملی سم هست، ولی نگاه یک سویه به این جریان خود به حاشیه های جدیدی دست می زند.

به گزارش خبرورزشی، داورزنی در این باره می گوید: «اختلاف نظرها هر لحظه طبیعی هست، ولی ما نباید به این مباحث دامن بزنیم. رسانه ها، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و کلوب ها همه و همه باید از ورود به حاشیه ها پرهیز کنیم و اجازه ندهیم منافع ملی تحت تأثیر قرار گیرد. روی صحبت من با کی روش هم است و همه موظف هستند این موارد را رعایت کنند. همه ما در یک کشتی سوار هستیم و باید متوجه باشیم هر اتفاق ناخوشایندی منافع ملی را تخریب می کند و به همه لطمه می زند.»

وقتی کی‌روش تذکر می‌گیرد، برانکو و صداوسیما نه!

قصد دفاع همه جانبه از کی روش را نداریم و این طور فکر نمی کنیم که کی روش مبرا از هر خطایی هست، ولی سر منشأ همه حاشیه های اطراف تیم ملی کی روش نیست و زیاد تلاش او جهت تیم ملی هست؛ تیم ملی ای که متعلق به همه هست.

حالا که وزارت ورزش و جوانان تذکر داده باید این تذکر را به برانکو هم بدهد؛ مربی ای که موجب لغو اردوی تیم ملی در دبی شد. وزارت ورزش و جوانان باید به کلوب استقلال و تراکتورسازی هم تذکر بدهد، چون این دو تیم ماه ها پیش مانع حضور بازیکنان خود در اردوی تیم امید شدند و در نتیجه تیم امید با باخت برابر عمان از بازی های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از بین بردن شد و اکنون هم می بینیم که تیم ها به تیم امید بازیکن نمی دهند.

حاشیه جهت تیم ملی سم هست، ولی نگاه یک‌سویه به این جریان خود به حاشیه‌های جدیدی دست می‌زند.

وزارت ورزش و جوانان باید به کلوب استقلال هم تذکر بدهد که بازی سوپرجام را لغو کرد و شور و هیجان را در ابتدای فصل از فوتبالی ها گرفت.

این روزها همه از نمایش تحسین برانگیز تیم ملی در روسیه صحبت می کنند. عالم و آدم در سراسر این کره خاکی به کی روش و تیمش خسته نباشید گفتند، ولی مشاور وزارت ورزش و جوانان از بیخ و بن تیم ملی را زیر سؤال برده هست؛ منظورمان دکتر ذوالفقارنسب هست. آیا نباید به او تذکر داد؟

باز جای شکرش باقی است غرغرهای کی روش منجر به ساختمان پک جهت تیم ملی شده. باز جای شکرش باقی است بعد از ۷ سال غرغرهای کارلوس، زمین شماره دو کمپ بازسازی شده است و باز جای شکرش باقی است بعضی غرغرهای کی روش موجب حضور ایرانی ها در تیم های خارجی شده است است و ۱۰۰۰ بار دیگر تکرار می کنیم، کی روش بدون ایراد نیست و بعضی اوقات باید به او تذکر داد! ولی کاش همین تذکرها را به خودمان بدهیم.

وقتی کی‌روش تذکر می‌گیرد، برانکو و صداوسیما نه!

از تیم ملی همه چیز می خواهیم، ولی به فوتبال چیزی نمی دهیم. حرف در این باره زیاد هست. نمونه اش شرکت صدا و سیما به کلوب ها حق پخش نمی دهد و همه کلوب ها مسئله مالی دارند و این مسئله در فوتبال باشگاهی تأثیر منفی گذاشته و کارلوس کی روش از چنین فوتبالی چنین تیمی را ساخته هست. آن وقت به کی روش تذکر می دهیم، ولی به شرکت صدا و سیما نه!

واژه های کلیدی: برانکو | جوانان | فوتبال | فوتبالی | فوتبالی ها | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz